Hakkımızda

Biz Kimiz


Koltukfabrikam.com
, eviniz için tüm ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz değişik trendlerde ve her tarza uygun mobilya ve ev dekorasyonu ürünlerini bulabileceğiniz bir konsepti sizlere sunmaktadır. Evinizin şıklığı ve konforu için birbirinden farklı kategoride ürünleri, en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmayı ilke edinmiştir. Geniş Ürün Yelpazesi SEER MOBİLİ ana ürün grupları olarak Modern ve avangarde Salon Takımları , Köşe Takımları Berjerler yer almaktadır. Bir evin tüm ihtiyaçlarını yanı sıra Otel, Kafe gibi hizmet sektöründe hizmet veren işletmelere de konsept proje tasarımlar sunacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan SEER MOBİLİ ana grupları altında değişik beğenilere hitap eden çeşitli tasarımlarda ve geniş fiyat aralıklarında ürünü siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.


Vizyonumuz

Mobilyada perakende sektörüne farklı bir boyut kazandırarak hem sektörümüzü hemde markamızı bugünden daha yüksek çizgilere ulaştırarak yurtiçi ve yurtdışı çözüm ortaklarımız arasında aranılan firma olmak.


Misyonumuz

Sektörümüzün ve müşterilerimizin farklı beğeni ile ihtiyaçlarını en etkin ve doğru şekilde karşılayarak sektöre ivme kazandırmak.